AYGEM
+90 232 376 80 74
Atatürk Organize sanayi Bölgesi (A.O.S.B.) 10021 Sk. No:11 35620 Çiğli - Izmir / TURKIYE
satis@aygem.com.tr

HAKKIMIZDA

En iyi hizmet, en hızlı hizmet, en sağlam hizmet.

Şirketimiz 1978 yılında İZMİR 3.sanayi sitesinde ELEKTROMEKANİK ünvanı adı altında çalışma hayatına başlamıştır.

O zamanlar ihtiyaç duyulan bobinaj, fabrika tesisat işleri,kumanda tesisatı ve bakım onarım üzerine çalışan şirketimiz 1985 yılında plastik sektörüne adım atarak plastik elektrik malzemesi imalatına başlayıp ,1989 yılında ürün yelpazesini daha da genişleterek sinek öldürme cihazları imalatlarıyla bu alandaki başarılarını da kanıtlamıştır.

Büyüyen taleplere daha geniş bir mekanda cevap verebilmek amacıyla AYGEM ismi altında 1993 yılında,İZMİR ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ bölgesinde 1400 m2 kapalı alanı olan yeni fabrikamıza geçerek, atölye teknik hizmetlerini mühendislik hizmetleriyle birleştireren seçkin ve kalifiye personeli ile kendisine güvenen müşteri portföyünü hızla arttırarak bobinaj konusunda EGE bölgesi ve İZMİR’ in sayılı firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Üretmiş olduğumuz sinek öldürme cihazlarının 2003 yılından sonra yeni model ve farklı sistemlerden olan çeşitlerini piyasaya sürerek IGUANA FLYTRAP markasını TÜRKİYE’ye yayarak bilinen kaliteli bir marka olmayı başarmıştır.

2006 yılında paslanmaz çelik imalatlarımızda çeşitlerimizi arttırarak ISO22000 HACCP KALİTE BELGESİ sahibi firmalara hijyen ekipmanları üretmeye başladık.

2007 yılında kurmuş olduğumuz ARGE bölümüyle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda teknolojiye ayak uydurararak ergonomik ve fonksiyonel  tasarımlar ile yeni ürünler imal edip geliştirmeye devam etmekteyiz. Kurulduğu günden bu yana TÜRKİYE genelinde birçok kuruluşa hizmet vererek büyüme heyecanını kaybetmeyen AYGEM çalışmalarına hızla devam etmektedir.