KURUMSAL

                                                                                                                        

HAKKIMIZDA

En iyi hizmet, en hızlı hizmet, en sağlam hizmet.

Şirketimiz 1978 yılında İZMİR 3.sanayi sitesinde ELEKTROMEKANİK ünvanı adı altında çalışma hayatına başlamıştır.

O zamanlar ihtiyaç duyulan bobinaj,fabrika tesisat işleri,kumanda tesisatı ve bakım onarım üzerine çalışan şirketimiz 1985 yılında plastik sektörüne adım atarak plastik elektrik malzemesi imalatına başlayıp ,1989 yılında ürün yelpazesini daha da genişleterek sinek öldürme cihazları imalatlarıyla bu alandaki başarılarını da kanıtlamıştır.

Büyüyen taleplere daha geniş bir mekanda cevap verebilmek amacıyla AYGEM ismi altında 1993 yılında,İZMİR ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ bölgesinde 1400 m2 kapalı alanı olan yeni fabrikamıza geçerek, atölye teknik hizmetlerini mühendislik hizmetleriyle birleştireren seçkin ve kalifiye personeli ile kendisine güvenen müşteri portföyünü hızla arttırarak bobinaj konusunda İZMİR ve EGE bölgesinin sayılı firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Üretmiş olduğumuz sinek öldürme cihazlarının 2003 yılından sonra yeni model ve farklı sistemlerden olan çeşitlerini piyasaya sürerek IGUANA FLYTRAP markasını TÜRKİYE’ye yayarak bilinen kaliteli bir marka olmayı başarmıştır.

2006 yılında krom imalatlarımızda çeşitlerimizi arttırarak ISO22000 HACCP KALİTE BELGESİ sahibi firmalara hijyen ekipmanları üretmeye başladık.

2007 yılında kurmuş olduğumuz ARGE bölümüyle müşterilerimizin isteklerine ve değişik tasarımlara uygun yeni ürünler imal edip geliştirmeye devam etmekteyiz.. Kurulduğu günden bu yana TÜRKİYE genelinde birçok kuruluşa hizmet vererek büyüme heyecanını kaybetmeyen AYGEM HİJYEN EKİPMANLARI çalışmalarına hızla devam etmektedir.

VİZYON

İspatlanmış uzun ömürlü ürünlerimiz ve üstün kalitemizle dış pazarlarda da aynı vizyonu gösterip söz sahibi olmak.

MİSYON

Ürün çeşitliliğimizi sürekli arttırarak her türlü ortama uygun çeşitli ürünler sunmak. Müşteri beklenti ve şikayetleri ile en üst düzeyde ilgilenmek ve teknolojik gelişmelerle tüm beklentilerin karşılanması ile müşteri memnuniyetini,çalışanların memnuniyetini herzaman sağlamak. Tüm AYGEM ailesinin müşteri odaklılığında " ALDATILAN HER MÜŞTERİ KAYBEDİLEN BİR HAZİNEDİR " kavramını benimsemiştir.

KALİTE POLİTİKASI

Müşterilere ürün tesliminin tam zamanında yapmak, müşteri istek ve beklentilerini yerine getirerek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak.

Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmelerle arttırmak ve bütün personelin katılımını sağlamak.

İnsan kaynakları, makina, ekipman, cihaz yatırımlarıyla, üretim miktarını ve ürün kalitesini arttırmaktır.

Ürün maliyetlerini yeni teknolojik gelişmelerle paralel olarak aşağıya çekmek daha uygun fiyatlarla rekabet gücümüzü arttırmak.

İç pazarlarda bayii ağımızı genişleterek kalite üstünlüğümüzü geniş kitlelere tanıtarak satış miktarımızı arttırmak. Ayrıca dış pazarlama çalışmaları yaparak ihracat olanaklarını araştırmak.

Fabrika çalışma ortamının güvenlik tedbirlerini sürekli geliştirmek ve çevre şartlarını geliştirerek çalışan personelin saygınlığını kazanmak.

Özellikle fason tedarikçilerimizin performanslarını sürekli izleyerek, kalite sistemimize yardımcı olmak. Ticari tedarikçilerimizin de teslim zamanlarını sürekli izlemek.

 

ISO 9001 : 2008 BELGESİ                                               HİZMET YETERLİLİK BELGESİ